Net 5 erdvės žaidimams ir poilsiui

„Viršuliškių stogai“ namus kūrėme tikriems akimirkų sergėtojams. Bendruomenei suprojektuos net 5 pramogų ir poilsio erdvės. Skirtingo amžiaus vaikams pritaikytos žaidimų aikštelės, o suaugusiems įrengtos žaliuojančios erdvės poilsiui ir ramybei.

Daugiau
3 terasos dangiškiems vakarams
Ant kiekvieno namo stogo, 11 aukšte, gyventojams bus įrengta po išskirtinę laisvalaikio erdvę terasoje. Pakilus virš kasdienės rutinos, saulėlydžiais puoštuose vakaruose, kaimynai atras ramybės akimirkas. Čia suplanuoti suoliukai bei priežiūros nereikalaujantys augalai. Tai jūsų erdvė rytinei kavai, jogos treniruotėms ir kaimyniškiems susibūrimams per krepšinio varžybas. Galbūt čia praleistas ramybės akimirkas vertinsite labiau nei namuose.
Vėjavaikių kampelis
Aktyviausiems padūkėliams jūsų vidiniame kieme suplanuotos sūpynės ir žaidimų namelis. O linksmybes karūnuos vaikams pastatytas batutas.
Vaikystės šalis
Specialiai mažiausiesiems įrengtoje erdvėje kils pilys. Čia suprojektuota smėliadėžė, sūpynės, supamasis arkliukas ir žaidimų namelis.
Ramybės oazė
Tai namai siekiantiems daugiau komforto. Augalų prieglobstyje suprojektavome poilsio erdvę, kurioje mamos galės ramiai atsikvėpti, leisdamos vakarus su knyga, kol mažieji šalia leisis į nuotykius.
Giesmės parkas
Jaukumo ir smagių atradimų padovanos šalia namų atkurtas parkas. Žaliuojančioje erdvėje suplanuoti suoliukai poilsiui. Tai vieta jūsų bendruomenės susitikimams ir žaidimams su keturkojais draugais.
Dviračių stotelė
Naujus pomėgius ir aktyvų laisvalaikį diktuoja dviračių takų gausa aplink namus. Kasdienei dviračio priežiūrai ir patogioms kelionėms, įrengėme dviračių stotelę su būtiniausiais įrankiais dviračio priežiūrai.

Gyventojams DOVANOJAME

Pasirūpinome, kad puikios infrastruktūros rajone, kur šalia namų gausu dviračių takų ir laisvalaikio skverų, šeimos galėtų kasdien mėgautis aktyviu laisvalaikiu bei pramogomis. Skatiname burtis kaimynų bendruomenę bei dalijimosi kultūrą, tad visą šį laisvalaikio inventorių gyventojams dovanojame.

Suaugusių ir vaikų dviračiai
Šiaurietiško ėjimo lazdos
Paspirtukai suaugusiems ir vaikams

Nepavykus užpildyti kontaktų formos, susisiekite su mumis tel. nr.

+370 682 11050